Відгуки про ремонт побутової техніки в Домтехсервіс

Отзывы о ремонте бытовой техники Кривой Рог

Ми дуже цінуємо думкою наших клієнтів, і будемо вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про роботу нашого сервісу.

Тим самим, Ви внесете свій внесок в наш розвиток, і ми зможемо працювати для Вас ще більш якісно.

Якщо Ви хочете залишити відгук через сайт, скористайтеся кнопкою

Сервіс класний в усіх відношеннях. Досвідчені, ввічливі майстри, приїжджають швидко. Лагодять якісно, зазвичай в термін, або з невеликою затримкою, що не критично. Часто звертаюся і буду звертатися. Дякую за роботу!

Алексей Давиденко

Швидко, кваліфіковано, культурно полагодили, прямо на місці, за розумну ціну.

Максим

Сервіс нікому не рекомендую. Здав в ремонт парогенератор, взяли 200 грн за діагностику і сказали що зв'яжеться майстер і соорентірует по ремонту. В результаті прийшла смс що ремонт не виконаний, забирайте свою техніку. Це що, смс за 200 грн?

Михаил

Зробили кави машину швидко, по гарантії, не ставлячи зайвих питань. Навіть поправили зламану в попередньому сервісному центрі засувку кришки. Спасибі, змінив своє ставлення до марки Philips.

Саша

Якісний і оперативний ремонт, швидка консультація і пропозиція різних варіантів вирішення проблеми. Окремий респект професіоналізму Дмитра, хто проводив огляд моєї техніки. Рекомендую!

V.

Доброзичливий персонал. Грамотні фахівці. Полагодили кавоварка протягом півгодини.

Дмитрий Бондаренко

Мені сподобалося це місце, тому що співробітники швидко допомогли і вирішили проблему. Єдиний мінус, незручне розташування.

Ира

Відремонтували кавоварку при мені за 20 хв. Включаючи час на тестове заварювання. Була заміна прокладки. Привітний персонал. Сподобалося.

Евгений

Надзвичайно рада, що звернулася за допомогою саме в вашу службу. Знадобився всього один виклик, під час якого фахівці були дуже ввічливі, точні й акуратні, і тепер техніка працює як новенька! Щиро хочу побажати вам процвітання і успіху!

Катя

Звернулася в цю компанію в грудні 2020р, по телефону відповіли на всі мої запитання, мабуть трубку бере людина з досвідом, на наступний же день приїхали і відремонтували. Ціну мені назвали відразу, коли з'ясувалося що потрібна заміна тена в духовці. Я дуже задоволена що у нас в Кривому Розі є ще такий сервіс надання послуг.

Марина

Зверталася в цю майстерню і мені сподобалася оперативність і професійний підхід майстра до моєї проблеми. Спеціаліст вже по телефону визначив, що необхідно замінити в моїй духовці і озвучив ціну. Порівнявши інші сервіси, я зрозуміла-цей сервіс кращий і не пошкодувала! Тепер тільки їх буду рекомендувати рідним і знайомим!

Свтелана

Обязательное поле

Какое ваше полное имя?
Какой ваш адрес электронной почты?
Что вы о нас думаете?
rating fields
Would you like to include star rating?